Bir İsim Yap: Bruno Mars - Bir Ses Yap
875
post-template-default,single,single-post,postid-875,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
bruno-mars

Bir İsim Yap: Bruno Mars

Peter Gene Hernandez ya da tüm dünyanın bildiği adıyla Bruno Mars bu hafta Bir İsim Yap serimizin özel konuğu olarak karşınıza çıkıyor! Anderson .Paak ile birlikte Silk Sonic adını verdikleri projeden bir tekliyi geçtiğimiz haftalarda dinleyicilere sunan ve bizim de aşırı sevdiğimiz bu enerjik adamı konuşmalara doyamıyoruz.

Bruno Mars’ı bize sevdiren tüm özelliklerini, kendine has dans hareketlerini, müziğindeki groove esintilerini konuşmamızın yanı sıra hakkında nispeten daha az bilinen şeyleri de konuştuğumuz bu yayın şüphesiz en keyif aldığımız yayınlardan biri oldu. En sevdiğimiz şarkıları da övmeyi ihmal etmediğimiz bu enerjik bölümü dinlemek için şuraya tıklamanız yeterli.

Birbirinden güzel Bruno Mars şarkılarından oluşan listemiz de yayında. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap