Önce Sebebini Sonra Neyi Seçtiğini - Bir Ses Yap
868
post-template-default,single,single-post,postid-868,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Önce Sebebini Sonra Neyi Seçtiğini

Uzun zamandır çoktan seçmeli sorularla bir bölüm hazırlamıyorduk. Kendi aramızda sürekli yaptığımız “O mu bu mu?” seçimlerine bir boyut daha ekleyip bunu podcast bölümümüz yapmaya karar verdik. Önce sebebini sonra neyi seçtiğimizi bazen de direkt seçimimizi üzerine basa basa söylüyoruz!

Kategorilere ayırarak ilerlediğimiz bu bölümde en çok müzikle ilgili sorumuz olsa da kendimizi tutamadık ve sinemadan yeme içmeye her şeyi sorduk soruşturduk. Sorunun bol zamanın kısıtlı olduğu bu hafta da elimizden geldiğince size kendimizi açmayı ihmal etmedik. Neler konuştuğumuzu ve bize dair daha neler duyabileceğinizi merak ediyorsanız hemen şuraya tıklayabilirsiniz.

İlginç olan bu bölümün listesi de bir hayli karışık ama keyifli. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap