Bir İsim Yap: Daft Punk - Bir Ses Yap
860
post-template-default,single,single-post,postid-860,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Bir İsim Yap: Daft Punk

Geçtiğimiz günlerde müzik kariyerlerini, 28 yılın ardından, bir video ile sonlandırdıklarını “açıklayan” Fransız ikili Daft Punk tüm müzikseverleri resmen şaşkına çevirdi! Asla ayrılmayacaklarını düşündüğümüz bu ikilinin neden bu kararı aldıkları ise merak konusu. Hazır bu ayrılık haberinin üzerinden çok geçmemişken biz de saygı duruşu niteliğinde yaptığımız serimize bu hafta Daft Punk konuk olsun istedik.

İster sıkı bir elektronik dinleyicisi ister bizim gibi elektronik müzik dünyasına tam dalamamış olun ismini gördüğünüz an “hmm tamam güzel bir şeyler geliyor şimdi” hissiyatı uyandıracak yegane müzisyenlerdendi onlar. Öyle ki albümlerini ezbere bilmeseniz de rastgele şarkılarını açtığınızda çoğunu nasıl bildiğinize inanamayacaksınız, denemesi bedava! Bizim yolumuzun Kanye West vesilesiyle kesiştiği Daft Punk için hazırladığımız özel bölümü dinlemek için şuraya tıklamanız yeterli.

Sevdiğimiz ve sizin de seveceğinize neredeyse emin olduğumuz Daft Punk şarkılarından oluşan listemiz de hazır. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap