Bir İsim Yap: Şebnem Ferah - Bir Ses Yap
852
post-template-default,single,single-post,postid-852,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
şebnem ferah

Bir İsim Yap: Şebnem Ferah

Serimizin bu haftaki bölümüne ilk kez kadın sanatçı konuk etmenin heyecanı içindeyiz. Yine bu topraklardan çıkan ve en bilinen kadın sanatçılarımızdan Şebnem Ferah’ı sizler için kendi bildiğimiz şekilde anlattık. Hazırlanın Şeboistler çünkü bu bölüm size ithafen yapıldı!

Ergenlik/gençlik dönemi Şebnem Ferah’ın en “deli kız” zamanlarına denk gelen herkes en az bir Şebo şarkısında kendine ait bir parça bulmuştur. Kimimiz hayatına sil baştan başlarken kimimiz gözlerinin etrafındaki çizgilere üzüldü. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin bir Şebnem Ferah şarkısıyla sevinçler de üzüntüler de geri gelebilir. Her derde deva Şebo’ya özel yaptığımız bölümü şuradan dinleyebilirsiniz.

Herkesin çok aşina olduğu ve kişisel favorilerimizin de yer aldığı Şebnem Ferah listemiz de yayında. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap