Bilmem Kaçıncı Yeniciler - Bir Ses Yap
843
post-template-default,single,single-post,postid-843,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Bilmem Kaçıncı Yeniciler

Her dönem ana akım müziğin ve sanatçıların yanı sıra mutlaka denenmeyeni yapmak isteyen veya ana akım içerisinde çok yer almadan (ve ona hizmet etmeyecek biçimde) bir şey üretmek isteyen genç müzisyenler olmuştur. Dönem veya tarz fark etmeksizin bu genç yeteneklerin hepsi “yeniciler” olarak algılanmış ve sosyal medya platformlarında kendilerine bu ve benzer isimlerle yer bulmuşlardır.

Biz de bir süredir çeşitli müzik mecralarında veya arkadaşlarımızın paylaşımlarında görüp kendimizi %100 teslim edemediğimiz bu gençlerin şarkılarına dalma kararı aldık. Daha önceden duyup aşina olduğumuz isimler olsa da “Neymiş acaba bu kadar dikkat çeken şarkılar?” sorusuyla hareket ederek kendimizi bir hafta boyunca bu isimleri dinlemeye adadık. İyisini ve çoğu zaman kötüsünü konuştuğumuz yeni bölümümüze şuradan ulaşabilirsiniz.

Hem günümüz yenicilerinin hem de geçmiş yıllardan “Esas yenilik budur be!” diye andığımız isimlerin olduğu listemiz de hazır. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap