Bir İsim Yap: Michael Jackson - Bir Ses Yap
830
post-template-default,single,single-post,postid-830,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
michael jackson

Bir İsim Yap: Michael Jackson

King of Pop olarak müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Michael Jackson, bugüne dek yaptığı tüm çalışmalarla “ikon” dediğimiz yegane isimlerden. Biz de bugüne kadar pek çok bölümümüzde kendisinden bahsetmiş olsak da hakkını verebilelim diye “Bir İsim Yap” serimizde bu hafta Michael Jackson’ı ağırlamak istedik.

Michael Jackson denildiğinde elbette sansasyonel haberlerden, hakkındaki varsayımlardan bahsetmemek olmazdı. Her ne kadar kişisel hayatını ve kariyerini birbirinden ayrı tutmaya çalışsak da ara sıra bizim de kendimizle çeliştiğimiz durumlar olmuyor değil. Enine boyuna kendisine dair tüm hissiyatımızı, düşüncelerimizi ve istesek de artık cevabını öğrenemeyeceğimiz soruları konuştuğumuz yeni bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz.

Spotify’ın kendi listesine gerek duymayacağınız, best of niteliğindeki listemiz de yayında. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap