Bir İsim Yap: Teoman - Bir Ses Yap
821
post-template-default,single,single-post,postid-821,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
teoman

Bir İsim Yap: Teoman

Online platformlar uzun süredir hayatımızın bir parçası ancak pandemiyle birlikte evlere kapanmamız bizlerin online platform bağımlılığını ve gereksinimini fazlalaştırdı desek pek haksız sayılmayız. Ülkemizde de sayısı artmaya başlayan online platformların en yenisi Gain‘i kurcalarken karşımıza uzun yıllardır bildiğimiz ve severek dinlediğimiz, en cool rock yıldızımız Teoman çıktı!

Mirgün Cabas’ın Teoman ile yaptığı söyleşi bizi o kadar etkiledi ki uzun zamandır Teoman dinlemediğimizi fark edip son birkaç haftadır kendimizi şarkılarında kaybolurken bulduk. İşte bu yüzden sevdiğimiz müzisyenleri daha detaylı konuştuğumuz serimizin bu haftaki bölümünde ağırladığımız isim Teoman oldu, çok da güzel oldu!

Yeni çıkan albümü “Teoman Ve Piyano”dan şarkı sözlerine, travmalarımızdan en sevdiğimiz şarkılarına kadar kendisini tam anlamıyla A’dan Z’ye konuştuğumuz dopdolu programımızı dinlemek için şuraya tıklamanız yeterli.

Gain sponsorluğunda olmayan bu özel bölümün listesi de hazır. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap