Bir İsim Yap: METALLICA - Bir Ses Yap
785
post-template-default,single,single-post,postid-785,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
metallica

Bir İsim Yap: METALLICA

Bugüne kadar hazırlamış olduğumuz her bölüm bizim için özel ve kıymetliydi, ancak öyle bir noktaya geldik ki hayatımızın resmen içine işlemiş isimleri bir bölüm içerisine yedirmekten ötesine geçmemiz gerektiğini hissettik. Bu düşünceyle yola çıkarak özel bölüm niteliğinde bir seri yapmaya karar verdik ve serimizin ilk bölümünde oyumuzu Metallica‘dan yana kullandık.

Kendimizi ister pop ister rap ya da “her şeyi dinliyorum ben” dinleyicisi olarak tanımlayalım; örtemediğimiz bir gerçek var ki o da hepimizin hayatımızın bir döneminde Metallica’nın en az bir şarkısını biliyor ve seviyor olduğumuz! Müziğe dair bugüne kadarki tecrübelerimiz, etrafımızda gördüklerimiz bize tek bir şey öğrettiyse o da herkesin Metallica’ya ne kadar saygı duyduğudur. Biz de bu özel adamların hem seveni hem dinleyicisi olarak onlara duyduğumuz sevgi ve saygıyı bu özel yayın ile taçlandırmış bulunuyoruz.

“Metallica bizim için ne ifade ediyor ve hayatlarımızdaki etkileri neler?” gibi sorular etrafında, dilimiz döndüğünce, bilen bilmeyen herkes için Metallica’yı konuştuğumuz yayınımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bu özel bölümün “best of” tadında yaptığımız şahane listesi de yayında. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap