Yeniden Hayata / İçimizde Halledemiyoruz - Bir Ses Yap
780
post-template-default,single,single-post,postid-780,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Yeniden Hayata / İçimizde Halledemiyoruz

Biz geri döndüüüüük! 2 aya yakın bir süredir ortalıkta yoktuk, farkettiyseniz. Covid pandemisiydi, iş-güç koşuşturmacasıydı derken sizlere ve yayınlarımıza yeterli özeni gösteremediğimizi farkedip biraz uzaklaşma kararı almıştık. Ama ara verdiğimiz bu dönemde bir anda o kadar çok müzik olayı oldu ki, dayanamadık bir araya gelip kaldığımız yerden devam edelim istedik. Ve podcast yayınlarımızı ve sizi özlediğimizi farketmemiz çok vakit almadı. Siz de bizi özlemişsinizdir bizce. Doğru değil mi ? ( Silah doğrultuyoruz şu an size agshdgasd)

The Weeknd’in alamadığı Grammy adaylıklarından girdik, yokluğumuzda çıkıp kulaklarımıza bayram ettiren albümlerden çıktık bu haftaki bölümümüzde. Biraz ortaya karışık oldu farkındayız ama bayağıdır görüşmemiştik ve müzik konuşmamıştık. Hiç bir şeyi atlamadan konuşalım istedik.

Lafı çok uzatmayalım. Bölümümüz için buraya tıklayınız lütfen. Ortaya karışık listemizi de hemen aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Müzikle kalın.

Yorum Yok

Yorum Yap