Şarkı Bahane Albüm Şahane - Bir Ses Yap
757
post-template-default,single,single-post,postid-757,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Şarkı Bahane Albüm Şahane

Uzun zamandır dinleyemediğimiz, yeni keşfettiğimiz, dinleyip unuttuğumuz birçok sanatçıya hayatımızda biraz daha yer açmaya karar verdiğimizden beri kendimizi hızlandırılmış programa dahil etmiş gibiyiz. Bu sürede en çok yapmaya çalıştığımız şey ise albüm dinlemek oldu. Yeni çıkan veya daha önce dinlemediğimiz ne kadar albüm varsa taradık, eledik ve sizler için bu bölümü ortaya koyduk.

2020 çıkışlı albümlerden 1979 çıkışlı albüme kadar konuyu (nispeten) geniş yelpazede ele alarak hazırlandığımız bu bölümde albümlerdeki favorilerimize de sanatçılar hakkındaki görüşlerimize de her zamanki gibi yer verdik. İyisi mi siz yine konudan konuya geçtiğimiz bu bölümü buradan dinleyin, eklemek istediğiniz bir şey olursa bize ulaşın.

Bahsi geçen albümlerdeki favori şarkılarımızdan derlediğimiz listemiz de burada. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap