Terleten Sorular - Bir Ses Yap
734
post-template-default,single,single-post,postid-734,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Terleten Sorular

Bu hafta oyun bölümlerimize benzer bir şekilde yola çıktık ve daha önce hiç düşünmediğimiz soruları birbirimize sormaya karar verdik. Soruları paylaşmadığımız için düşünme payı çok olan, önceki bölümlere kıyasla daha “yavaş” ilerlediğimiz bir bölüm oldu.

Röportajlarda sanatçılara en çok sorulan “‘Şu şarkıyı keşke ben yazsaydım.’ dediğin şarkı var mı?” sorusundan tutun da “Önümüzdeki 5 yıl sadece bir albüm dinleyecek olsaydık hangileri olurdu?” sorusuna kadar birbirimize -ve hatta kendimize bile- daha önce sormadıklarımıza cevap aramaya çalıştık. Bizi zorlayan bir diğer nokta ise sık sık bahsettiğimiz, kişisel favorilerimiz olan sanatçı ve gruplardan uzak durmaya çalışmak oldu. Bu konuda ne kadar başarılı olabildik öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak yeni bölümümüze ulaşabilirsiniz.

Bölümün listesi de dinlenmeye hazır şekilde sizleri bekliyor. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap