Cover'ım Biçim Biçim - Bir Ses Yap
711
post-template-default,single,single-post,postid-711,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Cover’ım Biçim Biçim

Bazen sevdiğimiz şarkıları farklı seslerden dinleyip orijinal halinden daha çok severiz. Bazen de bir şarkıyı, sevdiğimiz birinden dinleyip kendi şarkısı olduğunu zannetme yanılgısına düşeriz ve araştırırken o parçanın aslında falanca tarihli, filanca kişiye ait olduğunu öğreniriz. Tüm bu anlattıklarımızın hepsi aslında birer başarılı cover örneğidir.

Girizgahtan anlaşılacağı üzere bu hafta sizler için en güzel cover şarkıları bir araya getirmeye çalıştık. Normal zamanda dinlemeyeceğimiz ya da tarzımıza çok hitap etmeyen bir şarkı o kadar farklı ve güzel bir şekilde yorumlanabilir ki tüm ön yargılarımızı kenara fırlatmamıza sebep olur; hiç ummadığımız isimleri ya da tarzları sevmemizi sağlar. “Nasıl bu kadar eminsiniz?” diye merak ediyorsanız vakit kaybetmeden buraya tıklayarak bu haftaki bölümümüzü dinleyebilirsiniz.

Bildiğiniz ya da henüz bilmediğiniz şarkıların birbirinden güzel ve farklı yorumlarını dinleyebileceğiniz listemiz de hazır bile. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap