Aşkı Yenemiyoruz - Bir Ses Yap
703
post-template-default,single,single-post,postid-703,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Aşkı Yenemiyoruz

Geçtiğimiz hafta, aşkın her halini konu edinen ve bir şekilde bizim de içimize işlemiş olan yabancı aşk şarkılarını konuşmuştuk. Hazır başlamışken bu gidişata dur demek istemedik ve bu sefer Türkçe aşk parçalarını sizler için derledik. Henüz bir önceki bölümümüzü dinlemediyseniz buraya tıklayıp hem bölüme hem de güzide listemize ulaşabilirsiniz.

Her bölümümüzde olduğu gibi bu hafta da klişelerden uzak durmaya çalıştık. En bilindik 50 aşk şarkısı yerine bizim için özel olanları, bildiğimiz isimlerin az bilinen parçalarını seçerek sanıyoruz ki farkımızı ortaya koyduk. Yine hayatımızdan kesitler sunduğumuz bu bölümde de itiraf üzerine itiraflar geldi. Sadece bu kısımlar için bile açıp dinlemeye değer olan bölümümüzü hemen şuraya bırakıyoruz.

Rock, pop, alternatif kısaca her türü barındıran listemiz de ulaşılabilir halde. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap