Düştük Bir Aşk Belasına - Bir Ses Yap
693
post-template-default,single,single-post,postid-693,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Düştük Bir Aşk Belasına

Kimine göre ömrü 3 yıl olan, kimileri için yerini zamanla sevgiye bırakan duygudur aşk. Nasıl tanımlarsak tanımlayalım hayatımızın herhangi bir döneminde, karşılıklı veya değil, bu duygu hepimizin midesine, suratına veya kalbine okkalı bir tokat atmıştır. Elbette sanat eserleri de aşk olgusundan nasibini almıştır ve bugüne dek belki de en çok bu duyguyu anlatan şiirler yazılıp şarkılar söylenmiştir. Hazır konsept bölümlerimiz tüm hızıyla devam ediyorken Bir Ses Yap olarak biz de sizin için aşk şarkılarını masaya yatırmak istedik.

Müziğin hançeri aşkın darbesinden daha yaralayıcı olabilir mi? Bizim cevabımız; evet. Öyle ki, unutulmuş bir ilişkiyi size hiç ummadığınız anda hatırlatan da durup dururken size “kayıp zamanlar”ınız için iç çektiren de o melodidir. Aşk, her zaman acı ve sancı veren bir duygu dersek elbet biraz haksızlık etmiş oluruz. Güzel duyguları, heyecanları barındırıp içimizin kıpır kıpır olmasına vesile olan da yine aşkın büyüsüdür. Ciğer solduran aşk şarkıları olduğu kadar kanınızı kaynatan ve aşık olun ya da olmayın sizi yükselten şarkılar da vardır, var olacaktır.

Bu kadar laf kalabalığından sonra, bizim duygularımızı perçinleyen ve çok da akıllara gelmeyecek şarkıları konuştuğumuz yeni bölümümüz için sizi şuraya davet ediyoruz.

Son olarak eşi benzeri pek olmayan, klasik aşk şarkılarından arınmış nev-i şahsına münhasır listemizi de buraya bırakıyoruz. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap