Depresyondayız Sebepsiz - Bir Ses Yap
686
post-template-default,single,single-post,postid-686,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Depresyondayız Sebepsiz

Herkesin depresyon ya da depresif düşüncelerle başa çıkma yöntemleri farklıdır. Kimisi dışarı çıkıp arkadaşları ile eğlenerek ya da dertleşerek kendini iyi hissetmeye çalışırken, kimisi de tam tersi kendini eve kapatır, kimse ile görüşmez konuşmaz. Ama bu iki grubun yöntemlerini gerçekleştirirken bir ortak paydada buluştuklarına düşünüyoruz : Müzik ve şarkı sözleri.

Melodi – şarkı sözleri farketmeksizin modumuz düşük olduğunda hepimizin sığındığı şarkılar vardır. Biz de bu motivasyonla bu hafta kendi “depresyon şarkıları”mızı konuştuk. Ortaya çıktı ki biz depresyondaysak, bizi daha da dibe çeken şarkılar dinliyormuşuz. İtiraf edelim, bazen özellikle bu şarkıları açıp, kendimize üzülecek konu da bulmuyor değiliz.

Peki ya siz? Sizin depresyon şarkılarınız ? Hemen yeni bölümümüzü buradan dinleyin ve bize de kendi melankolik şarkılarınızdan haber verin.

Depresif anlarımızı perçinleyen, bizi acıta kanata bu dönemden sağ çıkaran şarkılardan oluşan listemiz de huzurlarınızda.

Yorum Yok

Yorum Yap