Hem Göze Hem Kulağa: Video Klipler - Bir Ses Yap
676
post-template-default,single,single-post,postid-676,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Hem Göze Hem Kulağa: Video Klipler

Bazı şarkılar melodisi bazıları sözleriyle bizi vururken kimi şarkılar vardır ki onları hafızamıza kazıyan şey şüphesiz video klipleridir. Bizim de müzik yolculuğuna çıktığımız ilk günden bugüne dek klipleri sayesinde bildiğimiz, dinlediğimiz ve kalbimizde yer etmiş pek çok şarkı var. Hem gözümüze hem de kulağımıza hitap ederek bizi can evimizden vuran şarkılar bu haftaki bölümümüzün konusu olsun istedik.

Bu sefer özellikle çok sevdiğimiz ve popüler olan işlerden kaçınıp biraz daha alternatif işlere yer vermeye çalıştık. Eskiden daha çok klip izleyebiliyorken dijital platformlarla birlikte video kliplerin biraz daha geri planda kaldığını fark etmek biraz üzülmemize sebep oldu tabi. Çıkış noktamız Daniel Powter’ın “Bad Day” klibi olurken vardığımız nokta OK Go ve HIM gibi isimler oldu. Bizce çok da güzel oldu!

Yine çok çok içimize sinen, bolca zaman yolculuğu yaptığımız bölümümüzü dinlemek için şuraya tıklamanız yeterli.

Hikayesi olan ve insanı hemen etkisi altına alan kliplere sahip şarkılardan derlediğimiz listemizi de buraya bırakıyoruz. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap