Katıldığımız En Güzel Festival : Sziget - Bir Ses Yap
664
post-template-default,single,single-post,postid-664,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Katıldığımız En Güzel Festival : Sziget

Müzik endüstrisinde önemli bir yere sahip olan ve konser organizasyonlarına farklı bir boyut kazandıran oluşumlardan biri kuşkusuz festivallerdir. Her ne kadar ülke olarak festival kasımız çok gelişmiş olmasa da dünyanın birçok farklı yerinde uzun yıllardır düzenlenen ve isim yapmış onlarca festival mevcut. Bunların içerisinde Avrupa’nın en büyük müzik festivallerinden biri sayılan (aslında müzik ve sanat demek daha doğru olabilir) ve bizzat deneyimlediğimiz Sziget Festivali‘ni bu hafta sizler için tüm içtenliğimizle anlattık!

Her yıl ağustos ayında düzenlenen Sziget’in bizim için anlamı, önemi ve yeri çok büyük desek gerçekten (ama gerçekten) abartmış olmayız. Hem festival deneyimini hem de hissettirdiği duyguları kendi deneyimlerimiz üzerinden olabildiğince şeffaf bir şekilde anlattığımız bu yayınımızda akıllarda oluşabilecek birçok soru işaretine de cevap verdik (yine de sorularınız olursa bizimle tüm iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz). Covid-19 sebebiyle bu yıl kavuşamadığımız “Özgürlük Adası”na umuyoruz ki seneye çok daha güzel bir şekilde kavuşacağız.

Müzikle iç içe yaşamaya başladığımız yıllardan beri en çok istediğimiz festivallerden birine gidebilmiş olmanın mutluluğunu kelimelere dökmeye çalıştığımız yayınımızı buradan dinleyebilirsiniz. Sziget Festivali’ni bu kadar anlatırken Sziget Türkiye ailesini de unutmadık tabi ki. 🙂

Kanlı canlı dinleme fırsatı bulduğumuz sanatçılardan oluşan festival listemize göz atmayı sakın unutmayın. Keyifli dinlemeler!

Festival hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz diye de websitelerini hemen yapıştırıyoruz. Sziget Yaşasın Sziget !!

Yorum Yok

Yorum Yap