Yaz Mı? Dans Mı? - Bir Ses Yap
652
post-template-default,single,single-post,postid-652,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Yaz Mı? Dans Mı?

Yaz ayları birçoğumuzun iple çektiği, tatil planlarının en çok yapıldığı zamanlardır. Bu yıl pandemiden dolayı her ne kadar yazın nasıl geldiğini anlamasak da yaz mevsimini yarıladığımızın farkına vardık. Yaz demişken aklına yaz akşamları, dans ritimleri gelmeyen var mıdır?

Biz de tam bu düşünceyle yola çıkıp yaz deyince aklımıza gelen ve uzun yıllar “yaz hitleri” listemize dahil edeceğimiz şarkıları sizlerle paylaşmak istedik. Sevdiğimiz sanatçılardan bir nebze de olsa sıyrılarak şarkı şarkı konuştuğumuz bu bölümümüzde sizlerle yine anılarımızı paylaşmayı ihmal etmedik. Her ne kadar dans şarkılarını mevsimsiz dinleyenlerden olsak da elbette yaz mevsimi ile bizim de modumuzun yükseldiği bir gerçek.

İyisi mi, biz açıklamamızı kısa tutalım ve sizi ritim tutmaya davet ettiğimiz yeni bölümümüzü dinlemek için şuraya alalım.

Yine dopdolu ve bu sefer bir hayli coşkulu listemiz de hazır bile. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap