Adı Üstünde Hepsi Gıybet - Bir Ses Yap
618
post-template-default,single,single-post,postid-618,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
Adı Üstünde Hepsi Gıybet

Adı Üstünde Hepsi Gıybet

Bir yerde şan, şöhret, para pul kısacası ünlü bir isim varsa magazin haberleri kaçınılmazdır. Magazin denilen kavram ise aslında günlük hayatımıza sirayet etmiş olan dedikodunun biçim değiştirmiş halidir diyebiliriz. Biz de magazin haberlerini takip eden ve bundan gram gocunmayan arkadaşlar olarak, sevdiğimiz sanatçılar hakkında yaptığımız küçük araştırmaları bu haftaki podcast bölümümüze taşıdık.

Magazin seviyoruz deyince akıllara ilk olarak paparazi gelebilir ancak sevdiğimiz kısım elbette bu değil. Özel hayatların ihlali, Diana’nın ölümüne sebep olan kovalamacalar bizim için de madalyonun kara yüzü. Biz, daha çok sevdiğimiz ünlülerin seçimleri, ayrılıkları, dost bildikleri, lüks takıntıları gibi oldukça insani mevzuları araştırmayı ve bunlar hakkında her türlü bilgiyi edinmeyi seviyoruz, ne yapalım tabiatımız böyle!

Kendi aramızda konuştuklarımızı, merak ettiklerimizi sizlerle paylaştığımız; Taylor Swift’i yine ateşlere attığımız bölümümüzü dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap