Karışık Koy Vol. III - Bir Ses Yap
605
post-template-default,single,single-post,postid-605,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
karışık insta

Karışık Koy Vol. III

Bir oyun oynayalım dedik iş nerelere geldi! Podcast serüvenimizde bir klasik haline gelen ve bu sefer konudan fazlasıyla uzaklaştığımız oyun bölümümüzle yeniden karşınızdayız. Bu bölümde de serinin diğer bölümlerinde olduğu gibi kelimelerle çağrışım yaptık ve aklımıza gelen şarkılardan ödül törenlerine ve hatta pozitif ayrımcılığa kadar uzun bir yol aldık.

“Pozitif ayrımcılık ne alaka ya?” dediğinizi duyar gibiyiz fakat inanın konunun buralara geleceğini biz bile tahmin etmemiştik. Yine bülbül gibi şakıyıp hunharca yorum yaptığımız, konuların başka güzel konulara kapı açtığı, su gibi akıp giden bir bölüm oldu. Dinlediğinizde bu yorumlarımızın abartı olmadığına siz de şahit olacaksınız!

Yeterince meraklandıysanız hiç vakit kaybetmeden burayı tıklayarak yeni bölümümüzü dinleyebilirsiniz.

Bahsi geçen tüm sanatçı ve şarkılardan oluşturduğumuz listemiz de huzurlarınızda. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap