Yükselinecek Beyler Vardır - Bir Ses Yap
575
post-template-default,single,single-post,postid-575,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
Yükselinecek Beyler Vardır

Yükselinecek Beyler Vardır

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı Girlfriend’i bizlerle buluşturan ve kişisel favorilerimizden olan Charlie Puth ile yola çıkıp sizlere bu güzel bölümü hazırladık. Sesi ve müziğinden etkilendiğimiz kadar görsel anlamda da etkilendiğimiz, bakmalara doyamadığımız, yıllardır radarımıza takılı olan karizmatik beyler huzurlarınızda!

Hayran olduğumuz kadınlar var da (hala görmediyseniz sizi buraya alalım) hayran olduğumuz erkekler yok mu? Kimini yıllardır severek takip ediyor, kimini özel hayatına kadar mercek altına alıyor, kimini ise anlatmaya başlarken bile heyecanlanıyoruz. Kanlı canlı görmek hayallerimizi süslese de şimdilik canlı performanslarını izleyerek bu hayalimize bir nebze de olsa su serpiyoruz. Yeniden eskiye “aşırı iyi” denince aklımıza gelen erkek sanatçıları sizlerle paylaştık. Eminiz ki siz de dinleyince bize hak verecek ve bu isimlere haklarını teslim edeceksiniz.

Yine bir araya gelerek kaydettiğimiz ve enerjimizin tavan yaptığı bu bölümü dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bahsi geçen tüm isimlerden sizlere yine şahane bir liste hazırlamayı da unutmadık. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap