Enine Boyuna - Bir Ses Yap
558
post-template-default,single,single-post,postid-558,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
Enine Boyuna

Enine Boyuna

Bilindiği üzere podcast yayınlarımıza başladığımızdan beri pandemi sebebiyle yan yana gelemiyor ve yayınlarımızı uzaktan kaydediyorduk. Beklenen gün geldi ve sonunda kavuştuk!

Şeytanin bacağını kırarak yan yana ilk kaydımızı yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Peki bu bölümde neler mi konuştuk? Kendimizce bir soru-cevap etkinliği düzenledik ve sorular eşliğinde yine sevdiğimiz şarkılardan ve albümlerden bahsettik. Aşırı hemfikir olduğumuz şarkılar ve konularda her zamanki gibi bülbül gibi şakıdık ve birazcık yargı dağıttık. İnanması zor da olsa Thom Yorke’a bile kafa tuttuk! Artık bölümlerimizde klasik haline dönüşen “ters köşe”lerden nasibimizi almayı da ihmal etmedik. Hem aylar sonra yan yana gelmemizin hem de 10. bölümü kutlamamızın etkisiyle oldukça neşeli ve bol muhabbetli bir bölüm ortaya çıktı.

Kıkır kıkır güldüğümüz ve oldukça keyif aldığımız yayınımızı dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Umarız siz de dinlerken çok eğlenirsiniz.

Her bölümümüzde olduğu gibi bu bölümde de konuştuğumuz tüm şarkıları sizler için listeledik. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap