Karışık Koy Vol. II - Bir Ses Yap
486
post-template-default,single,single-post,postid-486,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
Karışık Koy Vol II

Karışık Koy Vol. II

Birbirimiz için özenle seçtiğimiz kelimelerden aklımıza gelen ilk müzisyen/şarkıyı söylediğimiz oyunu bu hafta tekrar oynadık! (Bir önceki oyunumuzun podcast yayını için tıklayınız. ) Bu oyunu bize kazandırdığı için yine, yine, yine, yeniden Serdar Ortaç’a teşekkürleri bir borç biliyoruz.

Özellikle bölümün başında çuvallayarak kendimize minik bir hayal kırıklığı yaşatsak da sonrasında toparladığımıza inanıyoruz. Karışık seçtiğimiz 14 kelime ile hem hafızamızı çalıştırıp beyin jimnastiği yaptık; hem de yine içimizde dışa vurmadık fikir, anlatmadık anı bırakmadık. Aslında çoğu şarkının aklımıza ilk gelecek şarkılardan olduğunu biz bile tahmin etmiyorduk. Ama bu oyunu eğlenceli kılan şey tam da bu beklenmedik yerden hafızamızı yakalayabilmesi.

Sonuç olarak biz yine çok eğlendik. Umarım siz de dinlerken eğlenirsiniz/eğlenmişsinizdir. Dinlemeyenler için ise podcast yayınımız işte burada.

Oyunumuzda seçtiğimiz kelimelerden aklımıza ve dilimize gelen 14 şarkıyı sizler için bir araya getirdik.

Keyifle dinleyiniz efenim!

Yorum Yok

Yorum Yap