Sevemedim Kara Gözlüm - Bir Ses Yap
450
post-template-default,single,single-post,postid-450,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Sevemedim Kara Gözlüm

Sizlerle bugüne dek çoğunlukla sevdiğimiz sanatçıları, iz bırakanları, yere göğe sığdıramadıklarımızı paylaştık. Bu sefer bir değişiklik yapıp tam tersi bir yolculuğa çıkıyor ve hayatımıza dahil edemediğimiz isimlerden bahsediyoruz. Bahsettiğimiz isimlerden bazılarına ısınamama nedenlerimiz olsa da bazıları için hissiyattan öteye gidemiyoruz.

Bu bölümümüzde yer alan müzisyenlerin parçalarına bir şekilde aşinayız ve hayatımızın bir döneminde bir sebeple dinlemişliğimiz var. Elbette bahsi geçen sanatçılardan birçoğunun müzik literatüründe önemli yere sahip olduğunun da bilincindeyiz. Peki biz bu isimleri neden sevemiyoruz? Aşırı subjektif yorumlarımızı sizden esirgemiyor ve eteğimizdeki taşları podcast yayınımıza döküyoruz. (Yayınımıza ulaşmak için tıklayınız.)

Her ne kadar ısınamadık, sevemedik desek de bu isimlere ait favori şarkılarımızı da sizler için listeledik. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap