Konserim, Konsersin, Konser - Bir Ses Yap
369
post-template-default,single,single-post,postid-369,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Konserim, Konsersin, Konser

Son yıllarda yapılan araştırmalarda konsere gitmenin mutlulukla doğrudan bir ilgisi olduğu tespit edilmiştir. Biz de iki müzik delisi olarak konser alanında olmanın bize %100 mutluluk getirdiğine yemin edebiliriz fakat ispatlayamayız. Bu yüzden sizlere konsere gittiğimizde neler hissettiğimizi, nelerin bizi etkilediğini anlatmaya karar verdik.

Bu yayınımızda bahsi geçen konserlerin bir kısmına birlikte gittiğimiz için yaşananlar ve hissedilenler elbette ortak. Birlikte gitmediğimiz konserlerde yaşadıklarımızı da en az yan yana olduğumuz kadar hissediyor ve hem anlatırken hem de dinlerken o anları zihnimizde canlandırmayı ihmal etmiyoruz. Siz de bizim gibi sevdiğiniz sanatçıları kanlı canlı dinlemeyi sevenlerdenseniz benzer duyguları hissetmeniz çok olası. Kim bilir, belki bu konserlerin birinde denk gelmiş bile olabiliriz! Bugüne dek hiç canlı performans izlememiş olanlara ise diyecek fazla söz bulamıyor ve en kısa sürede bir konser bileti almalarını temenni ediyoruz.

İzlemeye doyamadığımız sanatçılar ve unutamadığımız konser anlarından bahsettiğimiz podcast yayınımız için tıklayınız. Bu anları zihinde canlandırmak için de listemizi bu isimlerin canlı performans kayıtlarından oluşturduk. Keyifli dinlemeler!

Yorum Yok

Yorum Yap