Karışık Var Mı? Karışık Koy ya! - Bir Ses Yap
323
post-template-default,single,single-post,postid-323,single-format-standard,bridge-core-2.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-20.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Karışık Var Mı? Karışık Koy ya!

Bu bölüm biraz serbest dalış yapıp hafızalarımızın derinliklerine daldık. Bugüne kadar neler biriktirmişiz; neleri unutmaya çalışıp halı altına süpürmüşüz ya da neleri mıh gibi aklımızda tutuyoruz hepsi su yüzüne çıktı! Her saniye güzelliklerle karşılaşacağınızı düşünüyorsanız büyük yanılgıda olduğunuzu belirtmek isteriz çünkü kelimelerin çağrışım gücü zannettiğimizden de büyükmüş.

Birbirimizden habersiz seçtiğimiz 15 kelime ile oynadığımız bu oyunda aklımıza gelen ilk şarkıyı kınanma kaygısı olmadan söyledik. Şaşırdığımız da oldu cevabı tahmin ettiğimiz zamanlar da fakat en önemlisi bu şarkıları bizim kadar sizin de hatırlamanızı sağlamaktı. Aralara birkaç sanatçı da serpiştirdik ve böylece seçtiğimiz sanatçılardan favorilerimizi, favorimiz olmasa da beğeni radarımıza takılanları paylaşmış olduk. Serdar Ortaç’la Hep Beraber yarışması tadında geçen bu bölümümüzde biz çok eğlendik, umarız siz de bizim kadar eğlenirsiniz! Podcast yayınımızı dinlemek için; tıklayınız.

Konuştuğumuz tüm şarkıları da her yayın sonrası olduğu gibi sizler için bir araya getirdik. Keyifli dinlemeler, müzik sizinle olsun!

Yorum Yok

Yorum Yap